Koszyk

WYSYŁKA OD 9.99 ZŁ | DARMOWA DOSTAWA OD 99.99 ZŁ

Zostań naszym dystrybutorem!

Dołącz do grona naszych klientów biznesowych i uzupełnij swój asortyment o produkty do paznokci najwyższej jakości!

Dlaczego właśnie my?

To proste! Nasza marka z dnia na dzień staje się coraz bardziej rozpoznawalna, w związku z czym zapotrzebowanie na oferowane przez nas produkty nieustannie rośnie! Dostajemy mnóstwo pytań o ich dostępność w punktach stacjonarnych, dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw naszym klientom, rozszerzając sieć dystrybucji! Jest to więc doskonałe rozwiązanie dla obu stron – my zyskamy nowych nabywców, a Ty jako partner biznesowy zwiększysz swój zarobek! To jednak nie wszystko! Współpraca z nami wiąże się też z wieloma innymi korzyściami! Jakimi? Już je przedstawiamy.

produkty-nox

Walory bycia naszym klientem biznesowym

atrakcyjne-ceny

Atrakcyjne ceny

Nasi dystrybutorzy mogą liczyć na bardzo atrakcyjne ceny hurtowe, które dopasowujemy do indywidualnych potrzeb danego biznesu

Wsparcie marketingowe

Promujemy współpracujących z nami dystrybutorów zarówno w naszych mediach społecznościowych, jak i za pośrednictwem naszej oficjalnej strony internetowej

Duże zapotrzebowanie

Nasza marka stale zyskuje na popularności, a co za tym idzie, zapotrzebowanie na oferowane przez nas produkty nieustannie rośnie

Dedykowana platforma

Każdy klient biznesowy otrzymuje od nas dostęp do dedykowanej platformy B2B, z której zamówienia są traktowane w pełni priorytetowo

Wysoka jakość

Nasze produkty wyróżniają się najwyższą jakością, potwierdzoną przez liczne stylistki paznokci oraz klientów detalicznych i hurtowych

indywidualna-obsluga-1

Indywidualna obsługa

Wszyscy nasi klienci biznesowi są obsługiwani poza kolejnością, a każde zamówienie wysyłamy maksymalnie w ciągu trzech dni roboczych

Wspólnie rozszerzmy horyzonty!

Nowy asortyment to nowe perspektywy! Gdy podejmiesz współpracę z naszą marką, zrobimy co w naszej mocy, aby wspólnie dotrzeć z naszym produktami do jak najszerszego grona klientów! W jaki sposób? Mamy swoje metody! Jedną z nich jest możliwość reklamy w prowadzonych przez nas grupach, które na chwilę obecną liczą przeszło 100 tysięcy aktywnych członków! Jest to ogromna baza potencjalnych klientów, których z pewnością warto poinformować o otwarciu nowego punktu sprzedaży naszych produktów. To jednak nie wszystko! Każdy dystrybutor naszej marki ma możliwość umieszczenia swoich danych kontaktowych wraz z linkiem do strony internetowej na naszej oficjalnej witrynie w zakładce punkty sprzedaży. W ten sposób wspólnie rozszerzymy horyzonty i dotrzemy do jeszcze szerszego grona klientów!

Współpraca z korzyścią dla Ciebie!

Jeżeli wciąż się wahasz, dobrym pomysłem będzie poznanie odpowiedzi na pytania, które najczęściej nurtują naszych potencjalnych partnerów biznesowych!

Bez obaw! Jesteśmy tu, aby Ci pomóc i wspólnie osiągnąć sukces! Każdy z nas kiedyś zaczynał, dlatego wiemy, że najważniejsza jest chęć do pracy, pełne zaangażowanie oraz miłość do manicure. Wtedy prędzej czy później efekty same przyjdą!

Jako marka cenimy sobie elastyczność, dlatego nie wymagamy wyłączności. Zależy nam na obopólnym rozwoju, tak więc nie ingerujemy w asortyment oferowany przez naszych dystrybutorów.

Lubimy pracować na luźnych zasadach oraz staramy się ograniczać biurokrację, dlatego nie wymagamy podpisania umowy ani kontraktu. Do złożenia zamówienia wystarczy jedynie aktywne konto na naszej platformie B2B.

Oczywiście nie! Nasze produkty można sprzedawać zarówno stacjonarnie, jak i internetowo, dlatego pozostawiamy pełną dowolność każdemu dystrybutorowi.

Tak, posiadanie firmy jest niezbędne do otrzymania dostępu do naszej platformy B2B. Jeżeli jednak jeszcze jej nie masz, ale planujesz założyć, zawsze możemy zrobić wyjątek! W tym celu skontaktuj się z nami, pisząc wiadomość na adres: dystrybucja@nox-nails.pl.

Jak najbardziej! Sprzedaż produktów do paznokci to doskonałe wsparcie budżetu każdego salonu kosmetycznego!

Lubimy komfortową współpracę, dlatego dążymy do tego, aby liczba punktów stacjonarnych w pełni zaspokajała potrzeby rynkowe, a jednocześnie pozwalała na owocną sprzedaż. Wobec tego, ściśle kontrolujemy ilość dystrybutorów na danym terenie.
Możliwości mamy wiele! Najważniejsze jednak, aby podczas reklamy naszych produktów oznaczać nasze oficjalne profile, dzięki czemu nasi pracownicy dostaną powiadomienia i będą mogli wspomóc promowanie ich sprzedaży!

W razie innych pytań, odezwij się do nas na adres: dystrybucja@nox-nails.pl!

Dołącz do grona naszych dystrybutorów!

Pozostał już tylko krok do poznania naszej oferty hurtowej i zostania naszym klientem biznesowym! Wystarczy kliknąć w przycisk poniżej, aby wypełnić formularz i otrzymać dostęp do specjalnej platformy B2B, na której w łatwy i szybki sposób można zrobić zamówienie w cenach indywidualnie przypisanych do konta!

Darmowa dostawa

Przy zamówieniach powyżej 99.99 zł

14 dni na zwrot

Bez zbędnych formalności

Wysyłka za granicę

Zamówienia wyłamy na cały świat

W 100% bezpieczne płatności

PayU | PayPal | MasterCard | Visa