Neonowa

Filtruj
Filtruj

Neonowe lakiery hybrydowe

Kolekcja Neonowa to seria neonowych lakierów hybrydowych marki NOX, wyróżniających się niezwykłą intensywnością! Zaliczamy do niej mocno nasycone odcienie, które intrygują i przyciągają spojrzenia wszystkich wokół! Jest to bardzo wyrazista kolekcja, w której zakochają się zwłaszcza osoby nie mające hamulców przy wyrażaniu swojej kobiecości. Każdy z lakierów do niej należących został wyselekcjonowany na podstawie aktualnie panujących trendów, tak aby bez względu na porę roku był soczystym dopełnieniem wykonanego manicure hybrydowego. Te zapewniają efektowny i trwały wygląd przez długie tygodnie, a oprócz tego za sprawą swojej jaskrawości świetnie kontrastują z większością kreacji! Jakie więc neonowe lakiery hybrydowe znajdziemy w powyższej kolekcji? Sprawdźcie!

Lakiery hybrydowe w neonowych kolorach

Kolekcja Neonowa to seria lakierów hybrydowych w neonowych kolorach, będących świetną alternatywą dla tradycyjnych lakierów do paznokci. Te charakteryzują się wysoką wyrazistością, która pięknie kontrastuje z ciemniejszymi barwami. Ich największą zaletą jest jaskrawość i soczystość, efektownie akcentujące wykonane stylizacje. Jakie więc lakiery zaliczamy do kolekcji Neonowej? Wśród nich znajdziecie między innymi:

Każdy z nich podobnie do brokatowych lakierów hybrydowych i pastelowych lakierów hybrydowych będzie energicznym dopełnieniem większości lekkich i przewiewnych kreacji, a swoje oblicze pokaże również w zestawieniu z delikatniejszymi barwami. Jest to seria dedykowana przede wszystkim kobietom poszukującym wyrazistych odpowiedników klasycznych barw. Nie wiesz, na który z neonowych lakierów hybrydowych się zdecydować? Sprawdź nasze inspiracje na paznokcie, a następnie wybierz ten, który najlepiej współgra z Twoim charakterem!