Stylizacje paznokci hybrydowych

Marka NOX to nie tylko produkty do manicure i pedicure klasy premium, ale również mnóstwo wspaniałych stylizacji paznokci które doskonale prezentują wyjątkowość naszych lakierów hybrydowych. Kochamy dzielić się z Wami pasją jaką są paznokcie, dlatego będziemy regularnie publikować stylizacje wykonane przy użyciu hybryd marki NOX. Podpowiemy Wam jak poprawnie wykonać manicure hybrydowy oraz jak tworzyć coraz bardziej skomplikowane stylizacje.

Manicure hybrydowy – zainspiruj się!

Wśród naszych stylizacji paznokci hybrydowych znajdziecie wykorzystanie najbardziej znanych technik pozwalających tworzyć piękne zdobienia i wzorki, które w połączeniu z odpowiednio dobranym kolorem dają niesamowite efekty. Wasze prace to mnóstwo inspiracji na paznokcie opartych na najnowszych trendach kolorystycznych. Każda z kreacji oferuje inne spojrzenie na świat paznokci, dzięki czemu hybrydy nigdy Wam się nie znudzą! Specjalnie dla Was stale pracujemy nad poszerzaniem naszej oferty, wprowadzając innowacyjne rozwiązania.

Wyślij nam swoją stylizację i otrzymaj rabat

Zajmujesz się stylizacją paznokci i chciałabyś pokazać swoje prace szerszej publiczności? To żaden problem! Wyślij nam zdjęcia swoich prac, w zamian otrzymaj kod rabatowy, a następnie wykorzystaj go do następnych zakupów!

Krok 1

Wyślij nam zdjęcie swojej stylizacji

Krok 2

Odbierz kod rabatowy dający 20% zniżki

Krok 3

Wykorzystaj go do kolejnych zakupów

Stylizacje hybrydowe – każda okazja jest dobra!

Dlaczego warto tworzyć stylizacje hybrydowe i inspirować się naszymi pracami? Ponieważ każdy z nas powinien mieć chwilę dla siebie! Wykonywanie manicure i pedicure odpręża, i pozwala zadbać o swój własny wygląd. Dłonie i paznokcie są wizytówką każdego człowieka, dlatego warto zadbać o detale. Cóż bardziej wyrazi nasz nastrój i cechy osobowości, jak nie oryginalne wzorki i zdobienia na paznokciach? To mały element dopełniający całą kreację, i nadający jej charakteru. Stylizacja paznokci pozwoli Ci być w zgodzie z najnowszymi trendami, oraz zwróci uwagę innych osób.

Pokaż nam swoją stylizację paznokci

Naszą pasją są wszechobecne barwy, i chęć kolorowania świata, dlatego przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję która nigdy się nie kończy! Wystarczy wysłać nam zdjęcia stylizacji wykonanych przy użyciu hybryd marki NOX, na sklep@nox-nails.pl, lub poprzez formularz kontaktowy, aby otrzymać kod rabatowy dający 20% zniżki w całym naszym sklepie. Podziel się swoimi pracami, i oczaruj innych!

Paznokcie w kolorze butelkowej zieleni
Jasnoróżowe paznokcie hybrydowe
Malinowe paznokcie hybrydowe
Czarne paznokcie hybrydowe
Jasnobrązowe paznokcie hybrydowe
Kobaltowe paznokcie hybrydowe
Mlecznoróżowe paznokcie hybrydowe
Niebieskie paznokcie hybrydowe
Jasnożółte paznokcie hybrydowe
Cytrynowe paznokcie hybrydowe
Wrzosowe paznokcie hybrydowe
Jasnoniebieskie paznokcie z wzorkami
Kolorowe paznokcie z wzorkami
Pomarańczowe paznokcie z wzorkami
Różowy efekt syrenki
Zielony efekt syrenki
Żółte paznokcie hybrydowe
Srebrne paznokcie hybrydowe

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Otrzymaj aż 10% rabatu na swoje pierwsze zakupy w naszym sklepie!