Marka NOX Nails

Nasza historia

Pewnej gwieździstej nocy w 2017 roku powstała marka NOX, oznaczająca w wolnym tłumaczeniu NOC. Główną inspiracją były błyszczące gwiazdy, dumnie rozświetlające niebo. To właśnie chęć uczynienia każdej z Was piękną i wyjątkową, natchnął nas do utworzenia serii lakierów hybrydowych premium. Przez cały okres naszej działalności oferujemy rozwiązania oparte na nowatorskich pomysłach naszych technologów, dzięki czemu marka rozwija się w dynamicznym tempie.

Nasza marka

Marka NOX Nails to świat w którym kolory łączymy z pasją jaką są paznokcie. Naszym głównym celem jest uczynienie Was gwiazdami świecącymi na niebie. Markę NOX tworzą osoby zakochane w kolorach i naturze. Staramy się kolorować świat, i przekonywać wszystkich że kolory to życie. Jesteśmy entuzjastami piękna, a codzienne inspiracje czerpiemy z otaczającej nas przyrody. Zaufaj nam, i zostań gwiazdą!

Nasza oferta

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy pierwszą serię lakierów hybrydowych klasy premium. Nasze produkty są wykonane z najwyższej jakości komponentów, nieszkodliwych dla zdrowia. Lakiery Hybrydowe NOX są bezpieczne dla zdrowia, oraz pozbawione substancji szkodliwych dla płytki paznokcia. Wybierając nasze lakiery, masz pewność wyboru wyjątkowych i innowacyjnych produktów, które sprawią że Twoje dłonie będą wyglądać perfekcyjnie.