Błyskotki

Filtruj
Filtruj

Brokatowe lakiery hybrydowe

Błyskotki to seria brokatowych lakierów hybrydowych marki NOX, wyróżniających się milionami lśniących drobinek w wielu różnych kolorach! Jest to wysublimowana kolekcja, w której zakochają się zwłaszcza Panie uwielbiające błyszczeć w towarzystwie! Każdy z lakierów do niej należących został wyselekcjonowany na podstawie aktualnie panujących trendów, tak aby bez względu na porę roku był efektownym dopełnieniem wykonanego manicure hybrydowego. Te gwarantują piękny i trwały wygląd przez długie tygodnie, a oprócz tego za sprawą swojej uniwersalności umożliwiają dopasowanie praktycznie do każdej kreacji! Jakie więc brokatowe lakiery hybrydowe znajdziemy w powyższej kolekcji? Sprawdźcie!

Lakiery hybrydowe z brokatem

Kolekcja Błyskotki to seria lakierów hybrydowych z brokatem, będących świetną alternatywą dla tradycyjnych lakierów do paznokci. Te wyróżniają się wielokolorowymi drobinkami, które w zależności od kąta padania światła mienią się w wielu różnych odcieniach. Ich największą zaletą jest wszechobecne lśnienie i błysk, pięknie akcentujące wykonane stylizacje. Jakie więc lakiery zaliczamy do kolekcji Błyskotek? Wśród nich znajdziecie między innymi:

Każdy z nich podobnie do neonowych lakierów hybrydowych i pastelowych lakierów hybrydowych efektownie podkreśla kobiece atuty i seksapil, a tym samym jest wyjątkowo pożądanym elementem bardziej rzucających się w oczy kreacji. Nie wiesz, na który z brokatowych lakierów hybrydowych się zdecydować? Sprawdź nasze inspiracje na paznokcie, a następnie wybierz ten, który najlepiej współgra z Twoim charakterem!