Marka NOX Nails- FAQ

Jedna butelka lakieru hybrydowego NOX zawiera 7 ml produktu. Przy standardowej aplikacji starcza na około 10 użyć.

Baza do lakierów hybrydowych Essential Base utrzymuje warstwę koloru na paznokciach aż do 21 dni, nawet przy codziennych obowiązkach domowych.

Baza budująca do lakierów hybrydowych Base MAX utrzymuje warstwę koloru na paznokciach aż do 21 dni, nawet przy codziennych obowiązkach domowych.

Lakiery hybrydowe NOX są utwardzane w lampach LED lub UV pod wpływem światła, w związku z czym mogą być wrażliwe na jego działanie. Ponadto manicure, oraz pedicure hybrydowy, jest wrażliwy na działanie detergentów, kosmetyków kolorowych, oraz farb. Ich nadmierne użytkowanie może spowodować nieznaczną zmianę odcienia stylizacji wykonanej przy użyciu lakierów hybrydowych, oraz utworzenie nieestetycznych plam.

W celu uzyskania maksymalnego efektu, zalecamy łączenie lakierów hybrydowych NOX z firmową bazą i topem, topem no wipe, topem matowym, lub produktem 2w1, pozostającymi całkowicie kompatybilnymi z produktami NOX. W przypadku używania bazy i topu innych firm, nie możemy dać gwarancji na uzyskanie perfekcyjnego efektu końcowego, oraz wykluczyć ewentualnych problemów z aplikacją lakierów hybrydowych NOX.

Warstwę dyspersyjną wytwarzają wszystkie produkty marki NOX, w tym lakiery hybrydowe, bazy, topy, oraz 2w1.

Jedną z przyczyn niedostarczenia przesyłki, może być błąd w podanym adresie podczas zamówienia. W takim wypadku należy jak najszybciej skontaktować się z nami drogą mailową na adres sklep@nox-nails.pl, i poinformować o zaistniałym problemie.

Wszelkie reklamacje związane z Towarem lub realizacją Umowy sprzedaży należy składać mailowo na adres sklep@nox-nails.pl, podając wszystkie niezbędne szczegóły do jej realizacji.

Niestety produktów zamówionych w sklepie internetowym NOX Nails nie można odebrać osobiście. W zależności od wybranego rodzaju przesyłki, zostaną dostarczone bezpośrednio do miejsca wskazanego podczas zamówienia, lub do paczkomatu.