Neonowe brokaty Rainbow Glitter

Neonowe brokaty – Rainbow Glitter

Najnowsza seria neonowych brokatów do zdobień

Jeszcze nie tak dawno prezentowaliśmy Wam ultrawytrzymałe żele budujące Shape it, rewolucyjne akrylożele Gum it oraz intensywnie nawilżające oliwki Magnificent Oil, a wraz z nowym rokiem przychodzimy do Was z kolejną gorącą premierą! Przed Wami najnowsza kolekcja intensywnie neonowych brokatów do paznokci w aż 4 różnych odcieniach – Rainbow Glitter! To absolutna nowość wśród ozdób do manicure, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Prawda że brzmi ciekawie? Sprawdźcie czym się wyróżniają, i dlaczego warto je mieć w swojej kolekcji produktów do paznokci!

Kolekcja Rainbow Glitter – niech paznokcie błyszczą!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy najnowsze brokaty imitujące Efekt Cukru (Sugar Effect) w aż 4 różnych kolorach – żółtym, różowym, pomarańczowym oraz zielonym, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Rainbow Glitter to miliony różnokolorowych neonowych drobinek, które zmieniają swoje oblicze w zależności od kąta padania światła. Ich piękno widać szczególnie w świetle UV, gdy świecą i zmieniają się w niezwykle ekstrawagancką ozdobę. Co istotne nasze efekty do paznokci są nie tylko bardzo wyraziste, ale i niezwykle uniwersalne. W zależności od użytego podkładu, robiąc paznokcie hybrydowe możemy uzyskać rzucającą się w oczy stylizację aplikując je na ciemniejsze odcienie, lub delikatniejsze zdobienia w przypadku użycia jaśniejszych kolorów. Zaledwie niewielka ilość neonowych brokatów z kolekcji Rainbow Glitter wystarczy do całkowitej przemiany klasycznego manicure, w paznokcie przyciągające spojrzenia wszystkich osób!

Neonowe brokaty Rainbow GlitterKolory brokatów z serii Rainbow Glitter

Na początek przygotowaliśmy dla Was 4 najpopularniejsze odcienie – neonowy żółty, neonowy różowy, neonowy pomarańczowy, oraz neonowy zielony, a każdy z nich umieściliśmy w praktycznych 2 gramowych opakowaniach. Co ważne kolory ulegają zmianie w zależności od wybranego podkładu – aplikując je na czarny lakier hybrydowy uzyskamy bardziej świecącą stylizację, natomiast nakładając je na biały lakier hybrydowy uzyskamy bardziej subtelny manicure. Który więc odcień wybrać? Decyzja należy do Was!

Czy kolekcja Rainbow Glitter współgra z innymi produktami?

Każdy z naszych brokatów do paznokci został stworzony w taki sposób, aby z produktami do manicure marki NOX tworzyły jedną całość. Seria Rainbow Glitter współpracuje ze wszystkimi produktami znajdującymi się w naszym sklepie internetowym, czyli bazami i topami hybrydowymi, lakierami hybrydowymi, brokatami, pyłkami, oraz płynami do paznokci, choć nie możemy wykluczyć że sprawdzą się również w połączeniu z produktami innych firm. W celu uzyskania najlepszych efektów zalecamy łączenie ich z bazą budującą lub bazą do hybryd, kolorowym lakierem hybrydowym (sprawdź też: co to jest lakier hybrydowy), oraz jednym z naszych topów, czyli topem no wipe, topem do hybryd lub matowym topem do hybryd. Podczas robienia manicure hybrydowego niezbędne będą również preparaty do paznokci, które wzmocnią stylizację, takie jak niezawodne primery do paznokci oraz cleanery. W zależności od sytuacji możemy wybrać primer bezkwasowy, lub primer kwasowy za pomocą których zwiększymy przyczepność masy żelowej (sprawdź też: paznokcie hybrydowe, żelowe i akrylowe – czym się od siebie różnią), natomiast do odtłuszczenia możemy skorzystać z cleanera witaminowego, łagodnego, lub silnego. Gdy nasz manicure jest gotowy, stylizację możemy zwieńczyć aplikując jedną z naszych oliwek do skórek i paznokci, która je nawilży i zregeneruje. Pamiętajmy również że w trakcie usuwania lakieru hybrydowego niezastąpione będą nasze zmywacze do paznokci, które w chwilę pomogą pozbyć się całej stylizacji. Takie połączenie produktów zagwarantuje nam nie tylko piękny, ale i trwały wygląd stylizacji!