Ultrawytrzymałe żele budujące Shape it

Ultrawytrzymałe żele budujące – Shape it

Najnowsze żele które zaskoczą Cię swoją trwałością

Październik to okres w którym specjalnie dla Was przygotowaliśmy masę nowości, które znacząco poprawią Wasz komfort pracy! Na początek mamy ogromną przyjemność przedstawić Wam jeden z absolutnych hitów, jakim są nasze nowe ultrawytrzymałe żele budujące do paznokci! Brzmi ciekawie? Sprawdźcie czym się wyróżniają, i dlaczego warto mieć je w swojej kolekcji produktów do manicure!

Kolekcja Shape it – od kobiet dla kobiet

Nasze innowacyjne żele budujące zostały stworzone po szerokich konsultacjach z kilkudziesięcioma profesjonalnymi stylistkami paznokci, które nadzorowały każdy etap powstawania produktu. Ich formuła została dopracowana w taki sposób, aby spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób, które cenią sobie nie tylko komfort pracy, ale i trwałe i efektowne rozwiązania! Kolekcja Shape it jest dedykowana dla profesjonalistek, które szukają produktów wyróżniających się na tle konkurencji. Czym więc charakteryzują się nasze najnowsze produkty? Żele budujące z serii Shape it:

  • Mają właściwości samopoziomujące
  • Mają idealną gęstość
  • Są wyjątkowo łatwe w aplikacji
  • Są niezwykle ekonomiczne
  • Pozwalają na wymodelowanie dowolnego kształtu
  • Nie spływają z paznokci
  • Nie powodują zapowietrzeń

Kolory żeli budujących z kolekcji Shape it

Na początek przygotowaliśmy dla Was dwa najbardziej popularne odcienie, w dwóch różnych gramaturach. Jeżeli planujecie stylizację wykonaną metodą żelową (sprawdź też wpis: paznokcie hybrydowe, żelowe i akrylowe – czym się od siebie różnią), z własnymi zdobieniami, idealnym rozwiązaniem będzie bezbarwna wersja naszego żelu budującego. Gdy podczas nadbudowywania płytki paznokcia wolicie uzyskać kolor podkładowy, świetnym rozwiązaniem będzie jasnoróżowa wersja naszego żelu. Dla osób stosujących żele budujące do własnego użytku z pewnością sprawdzą się opakowania 15 gramowe, natomiast dla profesjonalistek pracujących na klientkach, lepszym wyborem będą opakowania 30 gramowe, które są korzystniejsze cenowo, i starczają na znacznie więcej użyć. Który więc wybrać? Decyzja należy do Was!

Czy kolekcja Shape it współgra z innymi produktami?

Wszystkie nasze żele budujące zostały zaprojektowane w taki sposób, aby z produktami do stylizacji paznokci marki NOX, tworzyły jedną całość. Kolekcja Shape it współpracuje z każdym produktem znajdującym się w naszym sklepie internetowym, czyli bazami i topami hybrydowymi, lakierami hybrydowymi, brokatami, pyłkami, oraz płynami do paznokci, choć nie możemy wykluczyć że sprawdzą się również w połączeniu z produktami innych firm. Aby uzyskać najlepsze efekty zalecamy po nadbudowaniu paznokcia, podczas robienia paznokci hybrydowych korzystanie z bazy budującej, lub bazy do hybryd, kolorowego lakieru hybrydowego (sprawdź też: co to jest lakier hybrydowy), oraz jednego z naszych topów, czyli topu do hybryd, matowego topu do hybryd, lub topu no wipe. Podczas robienia manicure hybrydowego niezbędne będą również preparaty do paznokci, które wzmocnią stylizację, takie jak niezawodne primery do paznokci oraz cleanery. W zależności od sytuacji możemy wybrać primer bezkwasowy, lub primer kwasowy za pomocą których zwiększymy przyczepność masy żelowej, natomiast do odtłuszczenia możemy jeden z cleanerów. Gdy nasz manicure jest gotowy, stylizację możemy zwieńczyć jedną z zapachowych oliwek do skórek, która nie tylko je nawilży, ale i zregeneruje. W trakcie usuwania lakieru hybrydowego szczególnie przydatne będą nasze zmywacze do paznokci, takie jak aceton do hybryd oraz płyn do usuwania hybryd z lanoliną, które w chwilę pomogą pozbyć się całej stylizacji. Takie połączenie produktów zagwarantuje nam nie tylko piękny, ale i trwały wygląd stylizacji!